Ewa Rucińska – właściciel przedszkola, wychowawca grupy, prowadząca zajęcia muzyczno-ruchowe, certyfikowany nauczyciel w zakresie nauki notacji muzycznej oraz podstaw gry na fortepianie.

Rodzice mówią, że ciocia nas rozpieszcza. Nie wiemy co to znaczy, ale wiemy na pewno, że ciocia pilnuje, by nam się nic nie stało i abyśmy byli grzeczni. Często nas rozśmiesza i zawsze jest wesoła. Nie pozwala nam krzywdzić innych i przeszkadzać w zajęciach. Dużo  nam śpiewa, uczy nas piosenek i  nutek,  tańczy razem z nami i często bawimy się w teatr. Najfajniejsze jest też to, że ciocia organizuje nam wycieczki, zaprasza do przedszkola teatrzyki, a także  naszych rodziców i dziadków – na wspólne zabawy z okazji różnych uroczystości.

Elżbieta Dębicka – wychowawca grupy

U cioci Eli wszystko jest jak w zegarku co oznacza, że ciocia bardzo pilnuje, aby wszystko odbywało się zgodnie z planem. Zawsze jest dla nas miła, a mama mówi, że ma anielską cierpliwość. To prawda, ciocia jest aniołem. Zawsze nas wysłucha, pocieszy i spieszy z pomocą.

Anna Rosołek – wychowawca grupy Krasnale

Ciocia ma talent! Pięknie i dużo rysuje i pokazuje nam jak narysować kota, smoka, dom… Gdy komuś smutno i źle potrafi tak rozśmieszyć, że nikt już nie pamięta co go tak smuciło. Uwielbiamy zajęcia z ciocią bo są bardzo ciekawe, a właściwie to dla nas wspaniała zabawa!!!

Agata Demianiuk – wychowawca grupy.

Ciocia Agata wprowadza nas w świat szkolny, dba o to, abyśmy pięknie pisali i czytali, a także potrafili liczyć, dodawać, odejmować. Dużo od nas wymaga i dużo nam też pomaga.

Małgorzata Napora  -nauczyciel języka angielskiego i francuskiego.

Ciocia często nas odwiedza razem z misiem Teddym, który rozmawia z nami po angielsku, śpiewa piosenki i uczy nas wierszyków. Żabka  z kolei to nasza przyjaciółka z Francji, która magicznym zaklęciem przenosi nas do swego kraju i już wszyscy mówimy po francusku…

Marczak Agnieszka –wychowawca grupy.

Agnieszka Bińkiewicz – pomoc wychowawcy,

Danuta Graboś – logopeda

Weronika Jabłońska-Siwiak – nauczyciel muzyki

Joanna Rokicka – prowadząca zajęcia z korektywy, fizjoterapeuta

Piotr Kordaszewski– prowadzący zajęcia z tańca,  Założyciel szkoły tańca Studio Ruchu Kordaszewscy w Garwolinie i Rykach. Przez ponad 20 lat startował na turniejach w Polsce i za granicami naszego kraju oraz zgłębiał swoje umiejętności u najlepszych trenerów. Posiada najwyższą Międzynarodową klasę taneczną „S” i jest również sędzią Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Dwukrotny finalista Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz wielokrotny Mistrz Okręgu Lubelskiego i Podlaskiego. Przez wiele lat plasował się ze swoją partnerką Magdaleną Kordaszewską w czołówce rankingu Grand Prix Polski. Taniec to jego pasja i całe życie.