Ewa Rucińska – właściciel przedszkola, wychowawca grupy, prowadząca zajęcia muzyczno-ruchowe, certyfikowany nauczyciel w zakresie nauki notacji muzycznej oraz podstaw gry na fortepianie.  Wykształcenie: Wyższa Szkoła Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie, kierunek: pedagogika, specjalność: wczesnoszkolna edukacja zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i logopedią,  Akademia Pedagogiki Specjalnej – studia podyplomowe Kształcenie muzyczno-ruchowe, kurs kwalifikacyjny Zarządzanie Oświatą.

Rodzice mówią, że ciocia nas rozpieszcza. Nie wiemy co to znaczy, ale wiemy na pewno, że ciocia pilnuje, by nam się nic nie stało i abyśmy byli grzeczni. Często nas rozśmiesza i zawsze jest wesoła. Nie pozwala nam krzywdzić innych i przeszkadzać w zajęciach. Dużo  nam śpiewa, uczy nas piosenek i  nutek,  tańczy razem z nami i często bawimy się w teatr. Najfajniejsze jest też to, że ciocia organizuje nam wycieczki, zaprasza do przedszkola teatrzyki, a także  naszych rodziców i dziadków – na wspólne zabawy z okazji różnych uroczystości.

Elżbieta Dębicka – wychowawca grupy , odpowiedzialna za realizację programu Dziecięca Matematyka oraz zajęć z  sensoplastyki. Wykształcenie: Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w  Mińsku Mazowieckim, kierunek: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie, kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu.

U cioci Eli wszystko jest jak w zegarku co oznacza, że ciocia bardzo pilnuje, aby wszystko odbywało się zgodnie z planem. Zawsze jest dla nas miła, a mama mówi, że ma anielską cierpliwość. To prawda, ciocia jest aniołem. Zawsze nas wysłucha, pocieszy i spieszy z pomocą.

Anna Rosołek – wychowawca grupy Krasnale, odpowiedzialna za realizację zajęć  Metody Dobrego Startu. Wykształcenie: Akademia Pedagogiki Specjalnej Warszawa, edukacja wczesnoszkolna z pedagogiką niepełnosprawnych intelektualnie.

Ciocia ma talent! Pięknie i dużo rysuje i pokazuje nam jak narysować kota, smoka, dom… Gdy komuś smutno i źle potrafi tak rozśmieszyć, że nikt już nie pamięta co go tak smuciło. Uwielbiamy zajęcia z ciocią bo są bardzo ciekawe, a właściwie to dla nas wspaniała zabawa!!!

Agata Demianiuk – wychowawca grupy. Wykształcenie: Akademia Podlaska Siedlce, kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza; studia podyplomowe w zakresie kształcenia zintegrowanego, studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego, Akademia Pedagogiki Specjalnej  studia podyplomowe Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem.

Ciocia Agata wprowadza nas w świat szkolny, dba o to, abyśmy pięknie pisali i czytali, a także potrafili liczyć, dodawać, odejmować. Dużo od nas wymaga i dużo nam też pomaga.

Małgorzata Napora  -nauczyciel języka angielskiego i francuskiego. Wykształcenie: Uniwersytet Gdański, kierunek:  filologia angielska; Instytut Lingwistyki Stosowanej w zakresie języka francuskiego i angielskiego; Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego.

Ciocia często nas odwiedza razem z misiem Teddym, który rozmawia z nami po angielsku, śpiewa piosenki i uczy nas wierszyków. Żabka  z kolei to nasza przyjaciółka z Francji, która magicznym zaklęciem przenosi nas do swego kraju i już wszyscy mówimy po francusku…

Marczak Agnieszka –wychowawca grupy.  Wykształcenie: Wyższa Szkoła Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie, kierunek: pedagogika, specjalność: wczesnoszkolna edukacja zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i logopedią; Akademia Pedagogiki Specjalnej  studia podyplomowe Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem.

Agnieszka Bińkiewicz – pomoc wychowawcy, Studium Edukacji Elita  w zakresie Dietetyk oraz Opiekunka/Guwernantka.

Danuta Graboś – logopeda

Weronika Jabłońska-Siwiak – nauczyciel muzyki Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi,

Joanna Rokicka – prowadząca zajęcia z korektywy, fizjoterapauta

Piotr Kordaszewski– prowadzący zajęcia z tańca,  Założyciel szkoły tańca Studio Ruchu Kordaszewscy w Garwolinie i Rykach. Przez ponad 20 lat startował na turniejach w Polsce i za granicami naszego kraju oraz zgłębiał swoje umiejętności u najlepszych trenerów. Posiada najwyższą Międzynarodową klasę taneczną „S” i jest również sędzią Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Dwukrotny finalista Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz wielokrotny Mistrz Okręgu Lubelskiego i Podlaskiego. Przez wiele lat plasował się ze swoją partnerką Magdaleną Kordaszewską w czołówce rankingu Grand Prix Polski. Taniec to jego pasja i całe życie.